Luxusní tapety

Luxusní tapety


Nejprodávanější produkty v kategorii

 • K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Nobile od oblíbené značky Architects Paper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například předsíň/chodba, ložnice, obyvák.
  Architects Paper 959834 vliesová tapeta na zeď, rozměry 10.05 x 0.7 m
  K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Nobile od oblíbené značky Architects Paper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například předsíň/chodba, ložnice, obyvák.
  937,00 Kč
  Doručení obvykle do 6-10 dní.
 • K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Tessuto 2 od oblíbené značky Architects Paper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například kancelář, předsíň/chodba, ložnice, obyvák.
  Architects Paper 961983 vliesová tapeta na zeď, rozměry 10.05 x 0.53 m
  K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Tessuto 2 od oblíbené značky Architects Paper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například kancelář, předsíň/chodba, ložnice, obyvák.
  2 010,00 Kč
  Doručení obvykle do 6-10 dní.
 • K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Lagom od oblíbené značky A.S. Création, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například koupelna, předsíň/chodba, dětský pokoj, ložnice, obyvák.
  A.S. Création 369383 vliesová tapeta na zeď, rozměry 10.05 x 1.06 m
  K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Lagom od oblíbené značky A.S. Création, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například koupelna, předsíň/chodba, dětský pokoj, ložnice, obyvák.
  760,00 Kč
  Doručení obvykle do 6-10 dní.
 • K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Versace 4 od oblíbené značky Versace wallpaper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například obyvák, ložnice, předsíň/chodba, koupelna.
  Versace wallpaper 935856 vliesová tapeta na zeď, rozměry 10.05 x 0.7 m
  K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Versace 4 od oblíbené značky Versace wallpaper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například obyvák, ložnice, předsíň/chodba, koupelna.
  1 732,00 Kč
  Doručení obvykle do 6-10 dní.
 • K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Versace 3, Bordury od oblíbené značky Versace wallpaper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například kancelář, předsíň/chodba, ložnice, obyvák.
  Versace wallpaper 935262 vliesová tapeta na zeď, rozměry 5 x 0.05 m
  K objednávce získáte lepidlo zdarma!Moderní vliesová tapeta na zeď z kolekce Versace 3, Bordury od oblíbené značky Versace wallpaper, kterou dokážete vhodně zakomponovat do místností, jako je například kancelář, předsíň/chodba, ložnice, obyvák.
  738,00 Kč
  Doručení obvykle do 6-10 dní.
 • Luxusní vliesová tapeta z kolekce Numa. Vyrobena v Německu, neobsahuje PVC. Díky třpytivému podkladu má vzor pod různým osvětlením odlišnou dynamiku.
  Hohenberger 63533HTM vliesová tapeta na zeď, rozměry 10.05 x 0.53 m
  Luxusní vliesová tapeta z kolekce Numa. Vyrobena v Německu, neobsahuje PVC. Díky třpytivému podkladu má vzor pod různým osvětlením odlišnou dynamiku.
  1 929,00 Kč
  Skladem. Doručení obvykle do 12 dní.
Zobrazit další Skrýt dalšíAktuální vyběr